Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Depozit se autorizeaza ca punct de lucru?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Depozit se autorizeaza ca punct de lucru?

Buna seara! In conditiile in care o firma face un contract de inchiriere pentru un spatiu de depozitat, trebuie deschis punct de lucru? Multumesc!
Sigur ca trebuie, se presupune ca va veti desfasura activitati acolo ( exista in CAEN si activitatea de depozitare).