Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... registrul de procese verbale predare- primire a ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

registrul de procese verbale predare- primire a serviciului in firmele de paza

Buna seara ,
Registrele de procese verbale predare primire a serviciului de paza apartin beneficiarului sau firmei de paza?
In cazul unui post temporar, adica firma de paza lucreaza doar in timpul noptii, preia cheile si altele de la un salariat desemnat de beneficiar si la plecare, dimineata, preda tot acestui salariat. In situatia prezentata , salariatul beneficiarului are voie sa semneze in acest registru de predare primire a serviciului? Multumesc de raspuns.
Apartin firmei de paza , intrucat predarea-primirea se face intre agentii de paza.

Salariatul beneficiarului are voie sa semneze in acest registru de predare primire a serviciului, daca situatia este exact cum ati postat dvs.