Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Impozitare venituri din reciclare deseuri
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Impozitare venituri din reciclare deseuri

Va rog si eu frumos, sa imi raspundeti la intrebarea mea, referitor la impozitul de 16 % pe veniturile persoanelor fizice care furnizeaza deseuri reciclabile unei firme de reciclare,-trebuie sau nu sa datoreze impozitul la stat- lamuriti ma va rog?
Am inteles ideea. Va multumesc frumos, si va doresc o zi buna.