avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 341 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna ziua- incetare contract
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna ziua- incetare contract

Mar interesa si pe mine daca trebuie sa platesc ceva clauze de reziliere daca vreau sa inchid un abonament la o firma de telefonie mobila perioada contractoala mai este 5 luni
Cel mai recent răspuns: Mihaiionut88 , utilizator 13:41, 25 Iulie 2017
Buna ziua, cititi clauzele din contractul pe care l-ati semnat in momentul in care v-ati abonat.
Acolo veti gasi si clauze de incetare a contractului/ reziliere/ forta majora.

PROBLEMA AFISARE CONTINUT MESAJ 2767652

Multumesc!! Dar nu mai gasesc acel contract.
Ultima modificare: Marți, 25 Iulie 2017
Mihaiionut88, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Abonat telefonie mobila stoicamaria stoicamaria Buna ziua si bine v-am gasit! Sunt o noua cititoare a paginii dvs,si ma bucur ca aici am gasit multe informatii utile. Sa incep prin a va relata povestea ... (vezi toată discuția)
Pt inchiderea unui abonament Ceviciucmary@yahoo.com Ceviciucmary@yahoo.com Cum sa procedez si unde sa apelez la rezilierea unui contract vodafon,deoarece ei nu vor sa imi inchida abonamentul? (vezi toată discuția)
Reziliere contract cu societate telefonie mobila nikkola nikkola Buna ziua! Am si eu un necaz cu cei de la Orange si as vrea sa stiu daca am sanse sa rezolv problema fara a plati acele despagubiri pentru rezilierea inainte ... (vezi toată discuția)