Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna ziua- incetare contract
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna ziua- incetare contract

Mar interesa si pe mine daca trebuie sa platesc ceva clauze de reziliere daca vreau sa inchid un abonament la o firma de telefonie mobila perioada contractoala mai este 5 luni
Buna ziua, cititi clauzele din contractul pe care l-ati semnat in momentul in care v-ati abonat.
Acolo veti gasi si clauze de incetare a contractului/ reziliere/ forta majora.

PROBLEMA AFISARE CONTINUT MESAJ 2767652

Multumesc!! Dar nu mai gasesc acel contract.
Mihaiionut88, utilizator