Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Modificari 1 Octombrie 2009
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Modificari 1 Octombrie 2009

Cateva modificari in forum
- am grupat o serie de link-uri "ratacite" prin forum
- un mic redesign la calea de forum (site path sau breadcrumbs)
- cautarea o gasiti in dreapta sus

In zilele urmatoare vom continua sa aducem modificari forumului. Pentru a imbunatati experienta dvs pe acest forum va rog sa veniti cu propuneri, idei, mici facilitati si chiar cu critici vis-a-vis de facilitatile existente.

Va multumesc
pianistul, administrator
Eu am observat in aceasta seara modificarile aduse, sunt foarte fericita de "link-uri rapide" si va multumesc frumos pentru reusita.
Eu am crezut ca la mine e ceva defect atunci cand au aparut modificarile .

Nu ar putea sa dispara partea aia de sus in care apar ?
* Intra in comunitate
* Inregistrare utilizator
* Inregistrare consultant
* Citeste despre
* Regulament forum
* Dezabonare alerte forum
* Cum scriu o intrebare?
* Cum raspund la intrebarile?
* Moderatori

* Link-uri rapide
* Prima pagina de forum
* Ultimele raspunsuri
* Subiecte deschise de mine
* Subiecte urmarite de mine
* Subiecte fara raspuns
* Cuvinte cheie
* Fun
* Mingea Avocatnet.ro

Ar trebui sa existe posibilitatea sa alegem intre mai multe variante de forum !
Pe mine ma deranjeaza un antet mai mare , mai ales ca atunci cand intru de pe laptop ecranul e mai mic !
Felicitari pentru schimbari, e mult mai usor asa =D> :vishenka:
De ce nu mai "incape" pagina pe monitor?
Nu mai "incape "pagina in monitor datorita antetului , si sunt nevoit sa folosesc mouseul ca sa pot sa citesc !