avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 517 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Coduri CAEN
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Coduri CAEN

Buna ziua,

Pentru inregistrarea ca PFA am nevoie de codul/codurile CAEN pentru activitatea de coaching - (business coaching si life coaching). Am parcurs lista, dar nu regasesc ceva concret decat in codurile COR. Ma puteti ajuta cu o sugestie? Totodata, in ce masura se regasesc intregistrarile COR in cele CAEN? Multumesc anticipat.
Ultima modificare: Duminică, 27 August 2017
rabina, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:59, 28 August 2017
Puteti folosi
Cod caen : 7022-consultanta in management
Cod caen pentru o firma de training 8559

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Profesia de coach si pentru training Maria_Minulescu Maria_Minulescu Salut si iti multumesc pentru timpul acordat citirii acestui mesaj. Vreau sa-mi infiintez PFA pentru Coaching si Training. Imi trebuie vreo alta calificare ... (vezi toată discuția)
Facturare servicii furnizate catre persoane fizice Alexutu123 Alexutu123 Sunt un pfa cod caen 7022 si vreau sa stiu daca pot emite facturi si persoanelor fizice pentru prestare servicii coaching. (vezi toată discuția)
Facturare servicii coaching mica_lu mica_lu Buna seara, Sunt coach si trainer si mi-am deschis SRL acum 3 saptamani. codurile CAEN sunt: 7022 principal - consultanta si management 7112 inginerie si ... (vezi toată discuția)