Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Coduri CAEN
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Coduri CAEN

Buna ziua,

Pentru inregistrarea ca PFA am nevoie de codul/codurile CAEN pentru activitatea de coaching - (business coaching si life coaching). Am parcurs lista, dar nu regasesc ceva concret decat in codurile COR. Ma puteti ajuta cu o sugestie? Totodata, in ce masura se regasesc intregistrarile COR in cele CAEN? Multumesc anticipat.
rabina, utilizator
Puteti folosi
Cod caen : 7022-consultanta in management
Cod caen pentru o firma de training 8559