Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum se desfasoara un proces civil pe fond
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum se desfasoara un proces civil pe fond

Sunt consilier juridic si va trebui sa particip pentru prima data in fata instantei ca reprezentant al institutiei, care sunt etapele,poate sa ma ajutdcineva cu niste detalii?
~ Conținut șters la cerere ~
In calitate de parat