Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... societati afiliate
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

societati afiliate

Buna ziua! Fiul are societate in Franta, tatal are societate in Romania.Firma din Romania executa un lohn pentru cea franceza.
Sunt considerate aceste firme afiliate? Precizez ca ambii NU detin parti sociale la firma celuilalt!
MariaMarcela, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc frumos!E o intreaga isterie cu ""Dosarul preturilor de transfer""!De aici si intrebarea mea!