avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 617 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

stiti cumva s-a actualizat revisalul eu am versiunea 606 dar ma intereseaza daca este vre-o rubrica pentru repartizarea programului dar si daca se transmit detasatii in alta tara desi tot soc mea ii plateste ?
multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:55, 1 Septembrie 2017
Detasarea se opereaza in Revisal, indiferent cine plateste salariul angajatului detasat.

Nu exista inca o noua versiune a Revisal-ului actualizata.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal 2011 dumi32 dumi32 Fiind o institutie publica de stat si avand in pastrare cartile de munca si dreptul de a complta in ele as dori sa va intreb ce se va trece in programul ... (vezi toată discuția)
Revisal 2011 Raluca Gorun Raluca Gorun Buna seara, A aparut noua varianta a REVISAL-ului??? Multumesc (vezi toată discuția)
Revisal alinamariabrasoveanu alinamariabrasoveanu Buna ziua, Problema este urmatoarea revisalul inclusiv pana astazi a fost transmis cu versiunea cea veche de 5.06, ne stiind ca a aparut versiunea cea noua ... (vezi toată discuția)