Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

stiti cumva s-a actualizat revisalul eu am versiunea 606 dar ma intereseaza daca este vre-o rubrica pentru repartizarea programului dar si daca se transmit detasatii in alta tara desi tot soc mea ii plateste ?
multumesc
Detasarea se opereaza in Revisal, indiferent cine plateste salariul angajatului detasat.

Nu exista inca o noua versiune a Revisal-ului actualizata.