Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Schimbare loc de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Schimbare loc de munca

Am depus dosarul pentru stimulent , dar intre timp nu mai sunt multumita de locul de munca care il am daca doresc sa.l schimb pot sau afecteaza cu ceva la dosar , am fost eleva inainte am beneficiat de indemnizatie pana acum si m.am angajat pentru prima data mmai devreme cu 3 luni ca bebele sa faca 2 ani
Puteti sa va schimbati locul de munca, insa pentru a primi stimulent in continuare trebuie ca data incetarii vechiului c.i.m. = data inceperii activitatii in baza noului c.i.m.

de mutat la somaj.