Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Partaj
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Partaj

La procesul de partaj al apartamentului se ia in considerare si sursa banilor cu care a fost achitat apart devenind astfel proprietari?
Da puteti face dovada ca ati avut o cota de contributie mai mare sau exclusiva la dobandirea masei partajabile.
Sunt avute in vedere sumele de bani investite la plata pretului.