Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Ce master sa urmez ?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Ce master sa urmez ?

Am absolvit facultatea de Transporturi, UPB Bucuresti,specializarea Ingineria transporturilor si a traficului...lucrez la CFR infrastructură .Vreau sa incep un master si nu stiu ce sa aleg !? Astept păreri! Va multumesc !
Pai alegeti din domeniul in care ati urmat cursurile, doar nu o sa faceti un master in farmacie sau medicina veterinara!

M-as orienta spre Management in transporturi sau Sisteme Inteligente pentru Transporturi. zic si eu! :)