Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cât costa zagranul?
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cât costa zagranul?

cit costa zagranul la 24de ore
Luminați-ne: ce e acela zagran? :)
Este ceva care nu exista dar cu toate acestea se afla peste tot, parerea mea. :)
Jumatate din cat costa cel pt 48 de ore,
Ma gandesc ca, daca nu este vorba despre zargan pe care personal il consider o delicatesa si pe care-l prefer de cate ori am ocazia, atunci este vorba despre zagran adica pasaportul moldovenesc obtinut cu taxa de urgenta, adica la 24 de ore. Sincer, nu stiu exact cat costa dar cred ca este usor de aflat de pe site-ul oficialitatilor moldovenesti (daca nu cumva userul este interesat de zagranul de Romania).
trandafir2, moderator