Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Acordare indemnizatie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Acordare indemnizatie

Prevede legislatia actuala in domeniul salarizarii, acordarea indemnizatiei de conducere, unei persoane numita in functia de director al unei institutii publice? Daca da, care este cuantumul acesteia?
Vedeti Legea 153/2017, anexele nr. I-IX
[ link extern ]