Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Dezabonare
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Dezabonare

Buna ziua! Astazi am primit acest e-mail de informare cum ca am fost dezabonata automat:

„Buna ziua,

Ca urmare a analizei noastre, adresa de email c______s@yahoo.ro a fost dezabonata automat de la newsletterul si alertele AvocatNet.ro datorita raportarii repetate a mailurilor de la AvocatNet.ro ca spam.
In cazul in care considerati ca newsletterul AvocatNet.ro prezinta interes pentru dumneavoastra, va puteti reabona oricand din contul dvs de pe AvocatNet.ro sectiunea Newsletter / Alerte

Va reamintim faptul ca, incepand cu luna noiembrie, am anuntat public faptul ca sistemul care administreaza trimiterea de newslettere si alerte pentru AvocatNet.ro va dezabona automat toti utilizatorii care raporteaza ca spam mailurile primite de la AvocatNet.ro.

Va multumim,
Echipa AvocatNet.ro”

Vreau sa precizez ca mi s-a intamplat o singura data sa mut in spam un e-mail din partea dvs. (daca nu ma insel, chiar in aceasta dimineata) si a fost dintr-o simpla greseala. De la „raportarea repetata a mailurilor de la AvocatNet.ro ca spam” pana la a raporta un singur mail si atunci din greseala, e cale lunga. Si dezabonarea automata nu e „datorita raportarii”, ci „din cauza”...

Poate faceti cumva sa corectati problemele!

Multumesc!
Pentru solutionare,sesizati direct prin mesagerie privata administratorii formului care detin competenta si baza tehnica sa dispuna modificarile necesare
~ Conținut șters la cerere ~