Forum Discuţii juridice Traduceri Traducere 2 limbi
Discuție deschisă în Traduceri

Traducere 2 limbi

Buna ziua,pot sa traduc in limba romana un document bancar scris in limba engleza dar este stampilat si legalizat in limba araba.nu stiu cum sa fac,continutul in engleza dar stampila bancii si externe in limba araba .pot sa traduc direct im romana tot continutul sau fac 2 sau nu se poate deloc.va multumesc
Buna ziua,
Spuneti-ne daca sunteti traducator autorizat pentru una sau cele doua limbi pe care le mentionati.... nu se intelege daca in continutul textului despre care vorbiti exista elemente importante in limba araba sau pot fi ignorate ca si continut....
L.C.