Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Moștenirea copilului adoptat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Moștenirea copilului adoptat

un copil adoptat poate sa mai mosteneasca familia biologica ?
~ Conținut șters la cerere ~
adoptia este in curs sa se relizeze , cred ca anul viitor se realizeaza , sa inteleg ca in acest caz copilul nu mai are vocatie la mostenire dupa rudele sale firesti?
~ Conținut șters la cerere ~