Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Titlu de proprietate / Extras CF
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Titlu de proprietate / Extras CF

Daca am extras CF mai este necesar sa solicit Titlu de proprietate?
Titlul de proprietate se elibereaza daca terenul a facut obiectul legilor proprietatii..legea 18/1991 legea 1/2000..247/2015