Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Negociere firme sub 21 de angajati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Negociere firme sub 21 de angajati

Buna ziua, la firmele care au mai putin de 21 de anagajati este suficienta intocmirea de acte aditionale la contractele de munca sau mai trebuie intocmite si alte documente care sa dovedeasca ca s-a facut negociere?
Gasiti informatii aici: www.avocatnet.ro/articol_470...
Pasii sunt:
- convocarea la negociere

- proces-verbal al negocierii

- incheiere acte aditionale sau emiterea unei decizii colective de majorare a salariului sau de pastrare a salariului net.