Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Scaderea notei la purtare
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Scaderea notei la purtare

Buna ziua. Vreau sa aflu daca este legal si se poate ca un profesor sa faca referat de scaderea notei a 4 puncte doar ca am solicitat o nota iar doamna nu a vrut sa imi explice de ce am luat nota aceea iar de acolo a pornit o cearta, o cearta fara vorbe urate fara amenintari o simpla cearta. Vreau sa stiu daca se poate sanctionata atat intrucat noi avem si registru unde se poate trece numele si data pentru comportament neadecvat si altele
~ Conținut șters la cerere ~