Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am acceptat oferta de angajare, dar nu mai vreau sa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am acceptat oferta de angajare, dar nu mai vreau sa plec din firma curenta.

Am accepta o oferta de angajare, dar acum nu mai vreau sa plec din cauză că mi s-a mărit salariul in compania curenta. Ce as putea sa fac ? As putea fi tras la răspundere din cauza asta ?
Ati semnat ceva ?
Ati anuntat ca renuntati la oferta?
Cornel Vasile a scris:
Nu am semnat nimic. Încă nu.

Ati semnat ceva ?
Ati anuntat ca renuntati la oferta?

Atunci nu prea aveti ce sa patiti.