Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Reglementari legislative privind stocurile de materii ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Reglementari legislative privind stocurile de materii prime?

Care sunt noile reglementari legislative privind stocurile de materii prime? Multumesc anticipat!!!
george-neagu, moderator
Daca va referiti la Legea nr. 217/2016 privind diminuarea risipei alimentare , aceasta a fost suspendata pana la 30.06.2018.