Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acte necesare,
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acte necesare,

Buna seara , ce acte sunt necesare ptr vinzarea bunurilor mobile si imobile catre o terta persoana , unde se pot intocmi? , la notariat , la avocat ?, cine si cum stabileste valoarea acestora si care este procentul care trebuie platit si catre cine , avocet , notariat , anaf ?. multumesc.
Buna seara,
Vanzarea bunurilor mobile o puteti face si prin avocat a celor imobile doar prin notar.