Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Aveti peste 30 de ani? Poftiti la dans! :)
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Aveti peste 30 de ani? Poftiti la dans! :)

Daca aveti peste 30 de ani si va place dansul, aveti ocazia sa participati la un concurs de dans organizat pentru categoria "seniori" in cadrul competitiei de dans sportiv Cupa Hobbydance.

Concursul este deschis tuturor si poate participa orice pereche in componenta careia intra cel putin o persoana peste 30 de ani.

Concursul va avea loc in seara zilei de sambata 31 octombrie, suficient timp ca sa va pregatiti! :D

Mai multe detalii aici
[ link extern ] /

Poftiti la dans! :dance: :dance3: :dance4:
Mai sunt doar doua saptamani pana la concurs B-)
Despre acest concurs puteti citi si aici

[ link extern ] /

... si aici

[ link extern ]
tanguera, utilizator
Numai pana miercuri se mai fac inscrieri (sau, si mai tarziu dar cu penalizare :( )

Incearca cineva? :hm:

(eu m-am inscris :D )
Deci... vine cineva sambata?

... sa concureze? :dance3:

... sau macar sa ma sustina? :-/
Nu ma pricep foarte bine la dans si din pacate nici nu pot sa vin, dar va tin pumnii.
:luck: