Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Aveti peste 30 de ani? Poftiti la dans! :)
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Aveti peste 30 de ani? Poftiti la dans! :)

Daca aveti peste 30 de ani si va place dansul, aveti ocazia sa participati la un concurs de dans organizat pentru categoria "seniori" in cadrul competitiei de dans sportiv Cupa Hobbydance.

Concursul este deschis tuturor si poate participa orice pereche in componenta careia intra cel putin o persoana peste 30 de ani.

Concursul va avea loc in seara zilei de sambata 31 octombrie, suficient timp ca sa va pregatiti! :D

Mai multe detalii aici
[ link extern ] /

Poftiti la dans! :dance: :dance3: :dance4:
Urmatorul eveniment organizat in Bucuresti,negresit voi fi acolo!Inca o data felicitari!
Diara a scris:

Urmatorul eveniment organizat in Bucuresti,negresit voi fi acolo!Inca o data felicitari!

Multumesc pentru sustinere. Din pacate concursuri de seniori nu prea se organizeaza, asa cum scrie si in acel comunicat. In lipsa lor participam la concursurile de clasa unde ne "luptam" cu tineretul de 16 ani evident fara prea mari sanse de victorie.

Chiar si asa insa, eu invit pe toata lumea de aici la toate concursurile la care dansez... pe principiul ca daca cineva vrea sa vina va veni sa vada dansul si nu neaparat "victoria". Ca atare, sunteti oricand binevenita, ca si toti ceilalti care navigheaza pe acest forum. :vishenka:

Urmariti topicul "weekend in pasi de dans" pentru update-uri B-)

www.avocatnet.ro/content/for...
Daca sunteti bucuresteni, poate prindeti azi Adevarul de Seara (ziarul gratuit de la metrou)

Daca nu, cititi online aici

[ link extern ]
... si inca unul in Jurnalul de Duminica (supliment Jurnalul National) de ieri

[ link extern ]

Daca va place articolul puteti comenta :D