avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 219 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Cont bancar
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Cont bancar

Am cont bancar deschis la o banca din anglia,si din greseala cand am scos bani cu cardul am scos mai mult de cat aveam. Am ramas cu -13 lire. Banca inghetat contul, eu trebuie sa primesc niste bani in contul ala. Intrebarea mea este daca contul este blocat mai primesc banii in contul ala ???
Cel mai recent răspuns: Alina Rosu , Evaluator 09:40, 28 Februarie 2018
Da, puteti sa primiti bani si banca isi va recupera suma din ceea ce dvs veti incasa
O zi frumoasa!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce se poate intampla cu un cont bancar lasat deschis in afara bikaeraser bikaeraser acum cateva luni, mai exact 6 luni am deschis un cont bancar ( debit card ) la o banca in Anglia,( HSBC) contractul cu ei presupunea obligatia minima de 6 luni ... (vezi toată discuția)
Returnate de fonduri Alexven89 Alexven89 Buna ziua Acum o săptămână am facut un transfer bancar din contul meu deschis la o bancă din londra printr un serviciu online ,transfergo(numele ... (vezi toată discuția)
Cont bancar deschis in anglia medvoinea medvoinea Buna ziua! Ma numesc Marian,am lucrat 6 luni in anglia si am deschis un cont bancar in anglia,incare am si eu catva banuti! Eu am o problema cu o banca ... (vezi toată discuția)