Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Cont bancar
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Cont bancar

Am cont bancar deschis la o banca din anglia,si din greseala cand am scos bani cu cardul am scos mai mult de cat aveam. Am ramas cu -13 lire. Banca inghetat contul, eu trebuie sa primesc niste bani in contul ala. Intrebarea mea este daca contul este blocat mai primesc banii in contul ala ???
Da, puteti sa primiti bani si banca isi va recupera suma din ceea ce dvs veti incasa
O zi frumoasa!