Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Vizitarea minora
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Vizitarea minora

Nepoata crescuta de mine de la 6luni___3,9luni mama refuza relația mea cu fata
La despărțirea părinților față a rămas la tata (fiul meu) iar băiatul fiind sugar la luat mama .fetița crescuta doar de mine și tata .eu ieșind din țară și tatăl imediat ridicat cu manta de arestare preventivă ptr viol cu priivare libertate și tilharie am trimis fata perioada fratele tatălui la mă biologică .dar acum după primirea fetei actualul concubin ii interzice să îmi trimită informații sau să mă primească să văd fata peotiv că deja fata suferă și să nu se îmbolnăvesca
Specific faptul că locuiesc într-o cameră de 2,5/3 doi adulți și trei copii .mama vazindo pe fetiță de aproximativ trei ori în trei ani asta datorita faptului că actualul meu concubin este var cu mama fetei și locuiește aproape.