Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Viza de flotant in REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Viza de flotant in REVISAL

Buna ziua,

Unul dintre angajati si-a facut adresa de flotant. Stiu ca aceasta modificare trebuie inregistrata in Revisal, insa unde anume?

Se inlocuieste adresa de domiciliu cu noua adresa de flotant?

Multumesc si o seara placuta!
Se va inlocui adresa de domiciliu cu adresa unde are viza de flotant.

Modificarea se poate face apasand butonul "Modificare" pozitionat in toolbarul din partea superioara a ecranului principal in sectiunea "Salariati", unde se va selecta salariatul respectiv.
Va multumesc!