Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bani depuși la CEC
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bani depuși la CEC

Pot fi recuperati banii depuși ,inainte de 1989 , pe CEC- urî de 5000 lei cu dobândă si castiguri in autotutisme? Se poate cere actualizarea sumelor?
Nu se actualizeaza sumele cu rata inflatiei, deci nu aveti ce recupera.