Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Taxa auto
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Taxa auto

Buna ziua ma intereseaza si pe mn cum pot recupera taxa auto daca nu mai am talon si cartea masini însă am toate chitantele de plata catre anaf si o copie de pe cartea masini care nu e prea vizibilă?Si mai am doar dovada inlocuitoare de talon!Mulțumesc anticipat!
Aveti posibilitatea de a solicita de la Politie,- serviciul Inmatriculari, copiii dupa documentele ce au stat la baza inmatricularii autoturismului.

JURIST MEDIATOR Dana Maxim a scris:

Aveti posibilitatea de a solicita de la Politie,- serviciul Inmatriculari, copii dupa documentele ce au stat la baza inmatricularii autoturismului.