Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cheltuieli auto microintreprindere
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cheltuieli auto microintreprindere

In cazul microintreprinderilor, bonurile fiscale de carburanti auto, TVA dedus 50%, pot fi reincadrate ca avantaj salarial (50% partea nedeductibila)?
daca deducerea se face la 50% nu se mai incadreaza la venituri salariale!