Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Cheltuieli jud - fara venit
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Cheltuieli jud - fara venit

Buna ziua
Daca nu am nici un venit unde trebuie sa ma duc sa platesc chelt de jud in rate?
Intrebarea dvs nu este clara.Daca ati fost obligat la plata unor cheltuieli de judecata partea adversa va poate executa silit nefiind obligata sa platiti in rate,Daca va referiti la faptul ca a fost stabilita o taxa de timbru in sarcina dvs cu posibilitatea esalonarii platii in rate in incheierea respectiva se va specifica nr ratelor,cuantumul acestora si directia taxe locale sau anaf unde se va achita.
Doar cheltuielile de judecata
Cele care vin oricui s.a judecat
Nu scrie de obligat sau altcv..