Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Este normal sa ți se întocmească 3 procese verbale ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Este normal sa ți se întocmească 3 procese verbale odată?

Am fost surprins de aparatul radar cu viteza de 92 km aparatul radar aflanduse in mișcare ( nu am fost oprit) dupa 3km acelaș echipaj susține că am depășit intr.o altă localitate linia continuă (nu am fost oprit) si tot acelaș echipaj mă surprins cu aparatul radar intr.o altă localitate cu viteza de 127 km aflanduse in spatele meu iar dupa aproximativ 1 km am fost oprit. Am primit 3 procese verbale 3600 lei amenda si permisul suspendat pe 90 zile
Este normal ?
Buna seara,
Atacati cele 3 procese verbale in instanta avand in vedere prevedeile art. 20 alin 1 din OG 2/2001.
Pentru restu luati legatura cu un avocat care sa va ajute pentru fiecare contraventie in parte in functie de cele declarate de dumneavoastra.