Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Intabulare
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Intabulare

Cum pot intabula o constructie care acum 21 de ani a fost construita, avand autorizatie de construire provizorie, pe un teren inchiriat,acum terenul este proprietatea noastra, la intabulare a fost inscris doar terenul, pentru constructie a fost data respingere pe motiv autorizatie provizorie,ce solutie pot avea? Multumesc
Obțineți o autorizație acum, faceți recepția în 2 zile.