Forum Discuţii juridice Să schimbăm împreună legea am platit in 2017 si 2018 locul de parcare si nu pot ...
Discuție deschisă în Să schimbăm împreună legea

am platit in 2017 si 2018 locul de parcare si nu pot sa-l folosesc

locuiesc in str Alunisului nr 3, vis-a-vis de Oraselul copiilor, iar proiectul realizat de primarie, din pacate cu parcare privata, mi-a distrus locul de parcare. Cum fac plangerea si unde.
Sesizati oficial serviciul specializat din primarie care se ocupa de gestionarea si incheierea contractelor de concesiune locuri de parcare
Buna ziua,

Va multumesc frumos pentru raspuns. Contra cost, va rog sa ma ajutati sa formulez sesizarea. Locuiesc pe aceasta strada din 1 octombrie 1988, si n-as vrea ca niste baieti destepti, care vor cu orice pret sa scoata bani si din piatra, sa-mi calce in picioare dreptul la proprietate(concesiune). Va multumesc anticipat!