Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariu AMC
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariu AMC

Asistenții medicali comunitari beneficiază de mărirea salarială din martie 2018 conform noilor modificări ale Legii?
Numai daca sunt cuprinsi in Anexa nr. II Cap.I a Legii nr.153/2017, atunci vor beneficia de majorarea salariului de la01.03.2018.