Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ascultarile telefoanelor
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ascultarile telefoanelor

Ascultarile telefoanelor, pot fi probe in stabilirea unei probe ca o operatiune de achizitionare a unui material, este nereala?
Societatea are factura de la furnizor, cu toate elementele prevazute de art. 155 din codul fiscal, a intocmit NIR pentru materialul facturat, a dat materialul in consum pe baza de bon de consum.
george-neagu, moderator
Constituie mijloc de proba.
Daca rezulta clar fictiunea operatiunii nu prea mai aveti cum sa va aparati la un mod serios...