Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general legea sponzorizarii
Discuție deschisă în Contabilitate în general

legea sponzorizarii

Buna ziua,

va rog sa-mi spuneti dar mai "babeste"cum e cu legea sponsorizarii.Daca aveti timp sa-mi explicati prin exemple.
Trebuie sa fiti mai concret, spuneti exact ce va intereseaza.
daca doresc sa sponsorizez un liceu ,ce facilitati am eu ca firma.