Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Inregistrare la spatiul virtual
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Inregistrare la spatiul virtual

Buna ziua,
Daca doresc sa ma inregistrez in spatiul virtual pentru societatea la care sunt administrator si unic asociat, posesor de certificat digital, la sectiunea "calitate' ce trebuie sa aleg din urmatoarele: nume propriu, reprezentant legal,reprezentant desemnat sau imputernicit. Si ce act doveditor trebuie sa atasez? Multumesc
george-neagu, moderator
Buna ziua.
Reprezentant legal, intrucat dvs. detineti calitatea de asociat unic al societatii. Ar trebui sa atasati Certificatul de inregistrare al firmei, sau sa treceti J-ul si CUI-ul societatii. Vedeti ce va solicita in continuare, dupa ce va declinati calitatea.
Raluca Iliescu, Avocat