Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Meditatii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Meditatii

Buna ziua. Vreau sa predau in particular meditatii la limba engleza. Ce proceduri trebuie sa urmez pentru a activa legal ? Mentionez ca am certificat Cambridge. Multumesc.
1. Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării a persoanei fizice autorizate

[ link extern ]

2. CAEN - 8560 Activitati de servicii suport pentru invatamant