Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării sfat investitie financiara
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

sfat investitie financiara

va multumesc pt raspuns si acum va cer un sfat am o suma de 15000 ron si nu stiu la ce banca si ce fel de depozit sa fac ce ma sfatuiti?
Suma mentionata de catre autorul topicului este relativ mica pentru a putea asigura utilizarea intr-o directie anume.
Eventual,functie de interes,autorul poate aprecia oportunitatea utilizarii sumei inclusiv pentru depozit pensie privata.