Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Documente utile
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Documente utile

Buna ziua!Mai exista sectiunea:Documente utile?
Manuela Rășină, administrator
Nu.
Buna ziua. Am cautat si eu in zadar sectiunea de documente utile. Si totusi cum as putea gasi un document care a fost pus acolo si de care am nevoie acum, este vorba de Anexa la scrisoarea MMPS nr.382/MB/08.11.2000?
Cautati prin alte surse. Poate va ajuta cineva pe privat cu ce cautati.