Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Pfa 2018
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Pfa 2018

Se mai depune acum in mai pt pfa decl 200 si 600?
Multumesc.
george-neagu, moderator
Nu se mai depun acelea si o sa depuneti declaratia unica 212 pana pe 15 iulie 2018 in care veti completa in prima parte informatiile pentru inchiderea anului 2017 si in partea a doua veti completa pentru impozitul estimat si contributiile anului 2018.
multumesc