Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Scutire impozit casa locuit
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Scutire impozit casa locuit

Stimati Domni
Va rog sa-mi spuneti ce acte ar trebui sa am si in ce conditii pot beneficia de scutire impozit pentru reparatie acoperis exterior si apoi inlocuire tavan fals la interior. Casa este 2007 parter+mansarda si am infiltratii cand ploua.
Multumesc
Anca
Util1, utilizator
Nu exista dispozitie care sa prevada posibilitarea scutirii impozit casa in cazul reparatiilor la casa
Exista facilitatea acordarii de scutiri in cazul reabilitarilor integrale executate la imobilele de locuit in comun
Nu exista dispozitie care sa prevada posibilitarea scutirii impozit casa in cazul reparatiilor la casa
Exista facilitatea acordarii de scutiri in cazul reabilitarilor integrale executate la imobilele de locuit in comun