Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Conventie cu AJOFM
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Conventie cu AJOFM

Buna ziua, Am beneficiat de o conventie încheiată cu AJOFM, pe legea 107/2004, art.85. La încheierea convenției, angajatorul vrea păstrarea raporturilor de muncă dar vrea micșorarea normei de muncă, există vreo problemă??? Adică va restitui angajatorul sumele primite drept subvenție ??
Nu exista vreo problema daca modificati durata timpului de munca.