Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incep munca in alta parte din crestere copil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incep munca in alta parte din crestere copil

Buna ziua! Pe 15 septembrie implinesc doi ani de cand am nascut...am inceput serviciul la alt loc de munca pe 11 iunie pt a beneficia de stimulent....am contract activ de munca in prezent....cum procedez cu celalalt loc este obligatoriu sa imi dau eu demisia sau se poate inceta contractul intrun fel si ce acte trebuie sa depun la ei?
ok am inteles Va multumesc mult!