Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Acte necesare pt un cetățean Non UE Moldova
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Acte necesare pt un cetățean Non UE Moldova

Buna ziua,o întrebare mai lunga...pt un cetățean moldovean ce acte necesare iar trebui pt a deveni un membru UE România? Căsătoria ar fi cel mai rapid procediment? Ce acte ar trebui?multumesc
Puteti intreba la Autoritatea Națională pentru Cetățenie.
[ link extern ] /
am scris doua E-mail si inca nu au raspuns