Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... plata contributie retro pensie legea 186/2016
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

plata contributie retro pensie legea 186/2016

Buna ziua,as dori sa intreb ce suma ar trebui sa plateasca o persoana interesata de plata retroactiva a contributiei la pensii,reglementata de legea 186/2016 pentru perioada maxima legala (5 ani)?
Va multumesc!Mentionez ca persoana nu a mai cotizat la sistemul public de pensii .
Aproximativ 17.000 lei.
MULTUMESC.