Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Înființarea unei drogherii
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Înființarea unei drogherii

Vreau să îmi deschid o drogherie și nu știu de unde să-ncep, ce acte, aprobări, plăți sau alte cele sunt necesare. Ați putea să mă ajutați în sensul ăsta, vă rog?
Gasiti informatii aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
Documente – necesare petru infiintarea farmaciei comunitare si drogheriei
[ link extern ] /