Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Start up nation 2018
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Start up nation 2018

Buna ziua. Mă poate ajuta cineva cu un link pentru programul start up nation 2018? Am căutat peste tot dar am găsit doar reclame.
Puteti gasi pe siteul ministerului mai multe informatii: [ link extern ]
ContSters487475, utilizator
Deocamdată nu se știe când începe, potrivit declarațiilor din presă se pare că undeva în toamnă. Urmăriți pagina oficială, cea de pe site-ul ministerului:
[ link extern ]

Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comerț și Antreprenoriat lucrează în această perioadă la elaborarea Ghidului de bune practici care va fi lansat o dată cu publicarea proiectului procedurii de implementare a schemei de minimis pentru ediția 2018 a programului Start-Up Nation, in versiune actualizata.